Dzień Polarny 2023 - Toruń, 08.03.2023

Konkurs fotograficzny „Świat śniegu i lodu – edycja 2023"

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego „Świat śniegu i lodu – edycja 2023”, którego wyniki i laureaci zostaną zaprezentowani podczas Dnia Polarnego 2023. Konkurs jest kierowany do uczniów i studentów.

Regulamin konkursu fotograficznego

„Świat śniegu i lodu – edycja 2023”

  1. W konkursie „Świat śniegu i lodu – edycja 2023” mogą brać udział uczniowie oraz studenci z wyłączeniem organizatorów.
  2. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zdjęcia związane z szeroko pojętym krajobrazem zimowym (śnieg, lód, zjawiska lodowe etc.).
  3. Maksymalnie 3 zdjęcia należy przesłać na adres irso@umk.pl w nieprzekraczalnym terminie do 01 marca 2023 roku.
  4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas drugiej edycji Dnia Polarnego, który odbędzie się 8 marca 2023 roku w Auli UMK, ul. Gagarina w Toruniu. Laureaci konkursu zostaną o wynikach powiadomieni wcześniej, aby mogli zaplanować udział w Dniu Polarnym.
  5. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez jury w kategoriach: Nagroda Główna, Nagroda Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Nagroda Kierownika Centrum Badań Polarnych.
  6. Dla laureatów przewidywane są nagrody. W przypadku braku możliwości odbioru nagrody podczas Dnia Polarnego 2023, zostanie ona przesłana pocztą.

 

 

 

Konferencja w Toruniu